przerwa urlopowa- zamówienia będą realizowane od 21 maja

Nasz sklep powstał z myślą o zaspokajaniu najróżniejszych potrzeb oraz upodobań wielbicieli złotej biżuterii. 

Efektem tych zamierzeń i starań, jest prowadzony przez nas punkt stacjonarny w Olsztynie oraz sklep internetowy, za pośrednictwem których oferujemy wyjątkowe wyroby jubilerskie. U podstaw zapoczątkowania przez nas aktywności biznesowej, leży miłość oraz pasja do pięknych i urzekających zmysły wyrobów biżuteryjnych na każdą okazję.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości – zarówno o klasycznych, jak i nowoczesnych formach.


Misją i priorytetem naszej działalności, jest dążenie do pełnego zadowolenia oraz satysfakcji klienta. Sukcesywnie dbamy o to, aby wśród propozycji pojawiających się na sklepowych witrynach oraz w e-sklepie, nie brakowało biżuterii podążającej za aktualnymi trendami rynku i mody.

Koncentrujemy również uwagę na tym, by nasza biżuteria wyróżniała się ponadczasowym wzornictwem. To wszystko gwarantuje, że nasze ozdoby będą wywoływać pozytywne emocje, wrażenia i cieszyć oko przez długie lata. 

Z przyjemnością zajmujemy sie też realizacją indywidualnych zamówień, ukierunkowanych na dostarczanie ekskluzywnych, oryginalnych, spersonalizowanych oraz idealnie trafiających w gust klienta wyrobów ze złota. 

Wszystkie produkty jubilerskie odznaczają się wysoką starannością wykonania, dbałością o detale, posiadają także stosowne certyfikaty jakości i autentyczności.

Szczególną dumą napawa nas bogata kolekcja wyjątkowych pierścionków i obrączek, jakie znajdują się w ofercie handlowej sklepu Bojarowicz. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów i wielbicieli złotej biżuterii do naszego sklepu, w którym wyspecjalizowany personel z chęcią doradzi oraz udzieli wsparcia przy wyborze najodpowiedniejszych kolczyków, łańcuszków, obrączek, bransoletek czy pierścionków.


Pozostając do Państwa dyspozycji, zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź za pośrednictwem naszej platformy sprzedażowej online.


    Produkt poprawnie dodany do porównania

    Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
    Administrator Danych, Polityka Prywatności.